Infobrožura a důležité informace na jednom místě

Vážení rodiče,

Rozvrh hodin a další informace ze školy

Vážení rodiče našich stávajících žáků,

Dopis pro rodiče našich nových prváků

Vážení rodiče našich budoucích školáků,

Škola v obrazech

I v letošním roce jsme vydali Výročenku. Mohli jste si ji na konci školního roku zakoupit, nyní nám zbylo jen pár výtisků pro návštěvy.  Pokud ji nemáte, rádi Vám zprostředkujeme krátké video fotografií, které zobrazují některé události našeho školního roku, a které jsme do Výročenky zařadili!

Úřední hodiny léto 2023

V průběhu letních prázdnin je škola uzavřená.

Výsledky kontroly ČŠI

Měsíc červen byl v naší škole ve znamení výletů, ukončení školních projektů, ale i kontroly České školní inspekce. Po tři dny se paní inspektorky staly součástí naší školy, zajímala je výuka, klima školy, ale také školní družina a zájmové vzdělávání.

Slavnost ukončení školního roku

Tak jsme ve finále. Dnes proběhlo slavnostní ukončení školního roku. Patřilo nejdříve našim páťákům, kteří převzali od své třídní učitelky certifikát o ukončení 1. st. naší základní školy. A pak už jen samá slova chvály, díků, proložená slzami dojetí. Ro(c)k na vsi, to byl náš kolní rok.

Ve školní družině vyhrál Havraspár

Celoroční snažení ve školní družině je u konce. V našich Bradavicích se v souboji kolejí nejvíce dařilo Havraspáru. Po celý rok děti sbíraly razítka za splněné úkoly, mimořádné výkony a kamarádské chování. Nejen vítězové dostali sladkou odměnu. Přejeme Vám krásné a pohodové prázdniny.

Společné setkání ke konci školního roku

Datum konání: 29. 6. 2023

Dnes jsme se všichni společně sešli v tělocvičně, abychom navzájem sdíleli, čím žily třídy během druhého pololetí. Zástupci z každé třídy postupně povídali o svých ročníkových hrách, společných zážitcích na výletech, exkurzích, v rámci zajímavé výuky apod.

Závěrečná hra

Datum konání: 28. 6. 2023

Předškolička aneb Pojďme do ZOO
Knihovna v obležení