25. 4. Marek

Zítra: Oto

Finanční matematika v 8. třídě

Datum konání: 3. 12. 2020

Mzda, plat, superhrubá mzda, daň. Nejen s těmito pojmy se dnes seznámili žáci 8. třídy. Na návštěvu do vyučování přišla ekonomka školy, paní Dudová, která žákům přiblížila některé základní pojmy z finanční matematiky.

Zábavná angličtina u druháků

Naši druháci mají hodiny angličtiny rádi. Učebnicí jazyka anglického je provázejí myšky Ruby a Spike a kocour Oto. Je jasné, že se vzájemně myšky a kocour "nemusí", a tak není nouze o úsměvné příběhy. Jeden z nich si druháci společně zahráli. Více fotografií najdete na jejich třídních stránkách.

Téměř všichni zpět ve škole!

Kyberšikana aneb Seznam se bezpečně

Datum konání: 19. 11. 2020

Ve středu se naši páťáci poprvé seznámili s tématem "kyberšikana". Šlo o první ze série besed, jejímž prostřednictvím jsme začali realizovat náš nový Minimální preventivní program.

Projekty našich třeťáků

Třeťáci dostali zadanou samostatnou práci - vypracovat svůj první projekt o sobě samých, a to navíc v anglickém jazyce. Práce to byla jistě nesnadná, ale žáci se s ní popasovali více než skvěle. Zpracováním to však nekoskončilo, žáci si svůj projekt zkusili i odprezentovat.

Zpátky s Nemem

Datum konání: 18. 11. 2020

Prvňáčci se společně po čase on-line výuky opět sešli ve škole. A hned je čekala krásná pozornost. Ondřejek s maminkou připravili pro všechny roušky s Nemem. Nemo nám pomáhá "proplout" našimi školními povinnostmi, a tak dnešní den jsme s Nemovou pomocí v rouškách hravě zvládli.

Toastový den

Datum konání: 13. 11. 2020

Dnes si tým žáků při online výuce se speciální pedagožkou a asistentkami náramně užili den. Podívejte se jak! Můžete se nechat inspirovat.

1. a 2. třída opět spolu

Naši prváčci měli zadání úkolu v praktických činnostech: Připravit pro rodinu příjemné odpoledne - uvařit čaj.

Absolventské práce on-line

Datum konání: 5. 11. 2020

Každoročně je listopad spojen s prezentací absolventských prací našich deváťáků. Nejinak tomu bylo i letošní rok. Od března do října žáci pracovali na tématech, které si sami vybrali. Samotná prezentace se tentokrát uskutečnila netradičně.

Slavíme!!!!!

V této nelehké době nás každá dobrá zpráva potěší. A když je ta zpráva skvělá, o to větší radost máme.  Z knihovny ve Vsetíně doputovala nádherná zpráva.

Pozvánka pro předškoláky
Pozvánka pro předškoláky
Předškolička začíná
Nejenom domácí mazlíčci