29. 3. Taťána

Zítra: Arnošt

Získali jsme první řidičský průkaz

Datum konání: 31. 5. 2021

Čtvrťáci získali svůj první řidičák, ne sice na automobil nebo motocykl, ale na kolo. Úspěšně splnili zkoušky na dopravním hřišti v Uherském Hradišti. Všichni zvládli jízdu na kole v křižovatkách, dodržovali dopravní značky, předpisy a splnili test.

Netradiční závody ke Dni dětí

Datum konání: 1. 6. 2021

Atletické závody jsou obvyklou součástí běžné výuky TV. My jsme dnešní den okořenili, a tak se z olympiády 1. a 2. třídy vyklubala velmi zajímavá podívaná.

Vzácná návštěva

Navštívili nás poslední Přemyslovci! Takovou vzácnou návštěvu jsme ještě nezažili. Bylo to několik králů a také svatých. Doprovázel je i český lev.  Víte, proč má dva ocasy?

Předškolička s medvědem

Datum konání: 25. 5. 2021

Každé první setkání je plné očekávání. Natož jde-li o setkání budoucích prvňáčků s novou paní učitelkou.

Zprávy z 1. stupně

Po velkém návratu do školy jsme kreativní. Malujeme podle předlohy, ale také podle Piccassa. Slavíme světový den včel. Zajímáme se o nejrůznější živočichy, ale rádi si také zasportujeme na našem hřišti.

Mezinárodní setkání Erasmus+

Kdyby byla běžná situace, hostili bychom v únoru žáky a učitele z pěti evropských škol. Kdyby byla běžná situace, měli bychom už za sebou setkání v Rumunsku v říjnu 2020. Jenže všichni víme, že situace běžná není, a proto se termín prvního setkání několikrát musel přesunout.

Květen ve školní družině

Hurá! Už jsme zpět ve školní družině. Začátkem měsíce jsme ještě nemohli být spolu. Vše se v dobré obrátilo. Jsme zpět a moc si to užíváme. Zapojili jsme se do soutěže A. C. Stojanovi k narozeninám. A protože nás výtvarné činnosti baví, pustili jsme se ještě do tvorby barevných konviček.

Okresní kolo matematické olympiády

Žačka pátého ročníku Eliška Matějková se 19. května 2021 v den svých jedenáctých narozenin zúčastnila okresního kola matematické olympiády, kategorie ZS.

Pasování na čtenáře - první krok

Datum konání: 18. 5. 2021

Jaro už je v plném proudu a pomalu se blíží konec školního roku. A s tím je pro prvňáčky spojena důležitá událost – pasování na čtenáře.

Sběr elektroodpadu 20. 5. 2021

Datum konání: 20. 5. 2021

Vážení žáci a rodiče,

Lyžování s úsměvem 2020
Lyžování s úsměvem 2020
Společné setkání
Sopka v 6. třídě
Pozvánka na ples 2020
Pozvánka - "Zazpívej, slavíčku"
Zazpívej, slavíčku 2020
Pozvánka pro předškoláky
Kdepak ty ptáčku hnízdo máš?
Biologická a zeměpisná olympiáda 2020
Exkurze do společnosti Lion Car
Školní karneval
Kapku šetřím celý rok - závěrečná část