Úvod > Kontakt > Aktuality > Bleší trh na Velehradě 21. listopadu

Bleší trh na Velehradě 21. listopadu

21.11.2015

Ano, je to narychlo. Je to akční výzva :-) Třeba nás to všechny popožene provětrat zákoutí našeho domu již před časem adventním......
Pojďme se společně sejít, podebatovat, podivit se, co vše lze doma nalézt a třeba si něco povyměňovat nebo i něco zajímavého nakoupit :-)

Ráda bych zapojila i děti, které mohou nabídnout své hračky, oblečení či vlastnoruční výrobky.
Pro děti vezmu s sebou pastelky a papíry, možná i nějaké omalovánky.
Pokud i něco zajímavého vyrábíte, co byste rádi nabídli dále, vemte to též s sebou.

Akce není zavazující, lze se přijít jen podívat nebo přinést třeba jen jednu věc a chvilku pobýt. Přesto, pokud víte, že byste se rádi zúčastnili, je fajn, když mi dáte vědět...jen pro přehled na koho se mám těšit :-)
Termín jsem zvolila sice brzký.....chtěla jsem využít ještě podzimního času, ať máme advent volný na jiné záležitosti.

Budu ráda za šíření a pozvání vašich přátel a známých.

Veronika Mergentalová