24. 4. Jiří

Zítra: Marek

Školní kolo recitační soutěže 2022/23

Ve středu 22. 2. 2023 jsme se zase po roce sešli v učebně výtvarné výchovy, abychom se potěšili a pobavili recitátorským projevem žáků prvního stupně. Na soutěž dohlížela nejen porota složená z přítomných učitelů, ale svůj názor mělo možnost vyjádřit i publikum tvořené  žáky prvního stupně.

Plavčíci vyplouvají! Aneb další předškolička!

Škola se dnes odpoledne otevřela pro budoucí žáky. Čekalo je další setkání v naší škole. Předškoličku pro předškoláky, vlastně plavčíky, připravila paní učitelka Markéta Graclová a paní učitelka Kateřina Švecová.

Pozvánka pro předškoláky 2023

Školní karneval 2023

Datum konání: 10. 2. 2023

V pátek 10. 2. konečně proběhl dlouho očekávaný školní karneval, který si pro naše nejmladší žáky z 1., 2. a 3. třídy, ale i předškoláky z MŠ Velehrad, nachystali zástupci žákovského parlamentu, kteří si na pomoc vzali ještě několik dalších kamarádů.

Slavíček zazpíval!

Datum konání: 8. 2. 2023

Středeční odpoledne ve škole patřilo lidovým písničkám. Všichni, kteří v tuto dobu zavítali do jejích prostor, mohli zažít skvělou atmosféru. Malí zpěváčci z naší školy se střídali s písničkami se studenty Stojanova gymnázia.

Carnival in English lesson

We are getting ready for our School carnival !

Předškoláky čeká několik aktivit v naší škole

Zápis do 1. ročníku školního roku 2023/24 naší základní školy se uskuteční 21. dubna 2023. Pro naše předškoláky jsme uspořádali několik aktivit v době adventu, ve školce je navštívila naše specilní pedagožka, ale také naši druháci s pozvánkou na karneval, který se koná v pátek 10. 2. 2023.

Když se v 1. třídě slaví!

V první třídě se sešli dva žáci, kteří mají narozeniny ve stejný den. Narodili se na dvou vzdálených místech světa. Martin se narodil v Mělníku v České republice a Saša v městě Ivano-Frankivsk na Ukrajině. Nyní jsou ale spolužáci v naší první třídě.

Námořníci a piráti u předškoláků

Navštívili jsme naše kamarády předškoláky ve školce a pozvali je na první předškoličku a karneval. Předali jsme jim vyrobené dárečky, naučili je námořnickou písničku, oni na oplátku naučili nás tu jejich oblíbenou.

Letem finančním světem

Datum konání: 1. 2. 2023

Absolventky 2018
Návrh rozpočtu na rok 2019