19. 4. Rostislav

Zítra: Marcela

Škola v přírodě

Minulý týden jsme strávili na škole v přírodě. Zavítali jsme do malebné části Jeseníků - hostily nás Kouty nad Desnou. Cílem pobytu bylo - kromě učení - také vzájemné "oťukávání se" a tvorba třídních pravidel.

Psali jsme povídky, psali jsme básně, ...

Dnes přišla paní učitelce skvělá zpráva. Zatím nebudeme prozrazovat, kterého mladého spisovatele z naší školy se týká. Chceme tím překvapit i jeho. Z takového úspěchu máme velkou radost.

Novinky ze školy

Ani přes letní prázdniny jsme ve škole nezaháleli. Díky obci Velehrad se podařilo opravit střešní světlíky, které byly v nevyhovujícím stavu. Proběhla rekonstrukce školní jídelny, kterou jsme uhradili ze svých prostředků.

Učení je zábava

Učení je zábava. A určitě to platí i u našich nejmladších žáků - prváků. Ti se do školy těší a učí se nejen číst, psát a počítat.

Erasmus+ v naší škole

Poprvé v historii naší školy se nám podařilo uspět v mezinárodním programu Erasmus+. „Vzdělávání k akci: Web života“ je projekt, který spojuje 5 škol ze Severní Makedonie, Rumunska, Francie, Slovinska a České republiky a je určen žákům ve věku 12–15 let.

První školní den

Zřejmě už nemohli dospat. Mluvíme o žácích naší školy, kteří na slavnostní zahájení dorazili s velkým předstihem. Neodradil je ani déšť a my jsme rádi, že se do školy po takové dlouhé pauze těšili.

Tenisový turnaj

Datum konání: 28. 8. 2020

Za krásného letního počasí se v pátek 28. 8. 2020 uskutečnil 1. ročník tenisového turnaje ve čtyřhře. Turnaje se zúčastnilo celkem 7 dvojic převážně z řad učitelů z okolních škol. Naši školu zastupovali Antonín Ťuhýček a Stanislav Jurák.

Vzkaz pro naše žáky!

Vyhlížíme začátek školního roku!

Informační brožura

Vážení rodiče,

Nabídka dětského sportovního klubu

Naše škola spolupracuje se Sportpark Rybníček, který nabízí aktivity pro žáky 4. a 5. třídy. Dětský sportovní klub nabízí aktivity dětem, které nenavštěvují školní družinu. Pokud se rozhodnete Vaše dítě přihlásit, Sportpark zajistí po dohodě s námi odvoz dětí od naší školy do jejich centra.

Dnes učí ve výtvarné výchově Alice
Přehlídka středních škol
Přírodověda v hodině angličtiny
Inspirujeme se u kolegů z Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem