25. 4. Marek

Zítra: Oto

Úvod > Kontakt > Aktuality > Školní rok jede

Školní rok jede

I letos učíme angličtinu v tandemu – dva vyučující v jedné hodině. I letos je jedním z nich pan Chris Odiase – rodilý mluvčí. Angličtinu učíme od první třídy jako povinný předmět. Žákům 8. a 9. třídy přibyl samostatný předmět Výchova ke zdraví. V něm si dnes osmáci vyzkoušeli přípravu pomazánek s ochutnávkou. Čtvrťáci vyrazili na dopravní hřiště a vyzkoušeli si svoje cyklistické dovednosti. Pro rodiče jsme připravili první třídní schůzky. V anketě jsme se dotazovali na možnosti udělení ředitelského volna, obzvláště ve dnech před a po státním svátku, které plynule navazují na víkend. Polovina z rodičů by přivítala v tento den volno. 29. září 2017 ale žáci doma nezůstanou, na tento den připravujeme tradiční sběr papíru. A do kalendáře si také zapište datum 9. 10. 2017, kdy Vás zveme na praktickou ukázku výuky matematiky na naší škole. A v neposlední řadě, školní kroužky začínají pracovat od října.

Zeměpisná olympiáda
"Naše rodinka" keramická cedulka