22. 10. Sabina

Datum ukončení:
3.5.2017

Naše škola se zapojila do celorepublikové soutěže McDonald´s Cup,

turnaje v minifotbalu pro žáky a žákyně 1. stupně základních škol, narozených v letech 2005 - 2010, který pořádají Asociace školních sportovních klubů ČR a Fotbalová asociace České republiky za podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

V úterý 2. května se utkali hráči nižších tříd prvního stupně. Sestavili jsme tým do skupiny A, ve které hrají žáci 1. - 3. třídy základní školy. Náš tým tvořili tito hráči: Lukáš Tomčala, Damián Chytka, Jakub Pelikán, Jan Stránský, Martin Valenta (všichni 1. třída), Vojta Toček, Michal Hlúšek, Matyáš Ištok a Radek Pelikán (2. třída).

Do okrskové soutěže nastoupilo 11 družstev. Náš tým bojoval skvěle, kluci hráli pohledný fotbal plný akce a nasazení. Na postup to však nakonec nestačilo, přesto však trenéři byli na svůj tým patřičně pyšní. Pro kluky to byla výborná zkušenost.

Ve středu 3. května proběhla okrsková soutěž pro žáky starší. Za naši školu do skupiny B nastoupili: Pavel Sonntag (3. třída), Filip Mach, Ondřej Zelený (4. třída), Vojtěch Trávníček, Matěj Horka, Viktor Talaš (5. třída), Petr Pelikán a Ondřej Maňásek (6. třída).

Jejich tažení soutěží bylo v obrovské konkurenci 15 škol velmi úspěšné.

Probojovali se do okresního kola, když postoupili z okrskového kola na 1. - 4. místě!

GRATULUJEME!

Diplom.pdf

Do okresního kola, které se bude konat 9. května, držíme našemu zkušenému týmu palce.