22. 10. Sabina

Úvod > Kontakt > Aktuality > Vyjádření ředitele státní ZUŠ Uherské Hradiště

Vyjádření ředitele státní ZUŠ Uherské Hradiště

Vážení rodiče ,

Základní umělecká škola Uherské Hradiště na základě žádosti starostů Mikroregionu Buchlov a s podporou Zlínského kraje zahájila v letošním školním roce činnost nových poboček (Boršice, Osvětimany, Tupesy, Velehrad).

Souhlas Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy s navýšením kapacity naší škole však dorazil až 2.září a ne všude se nám tedy podařilo zabezpečit výuku už v září.

Velehrad je kromě toho výjimka, protože na úvodní schůzce byl pouze jeden nový zájemce, ostatní děti zúčastněných rodičů již dojíždějí do Uh.Hradiště. Jejich počet a skladba jejich nástrojů nám však neumožňuje sestavit rozvrh pro funkční výuku pobočky Velehrad.

Pokud bude větší zájem, připravíme výuku ve vaší obci v příštím školním roce.

Věřím, že tuto situaci chápete, těším se na příští setkání.

Mgr.Stanislav Nemrava, ředitel ZUŠ Uherské Hradiště