16. 6. Zbyněk

Zítra: Adolf

Úvod > Kontakt > Aktuality > Protidrogový vlak

Protidrogový vlak

V pátek 29. března jsme se s našimi sedmáky vydali na vlakové nádraží do Uherského Hradiště, kde byl přistaven protidrogový vlak. Multimediální vlaková souprava REVOLUTION TRAIN je unikátním nástrojem, který přináší novou formu všeobecného preventivního programu skrze interaktivní a zážitkové vzdělávání. Cílem vlakového programu je prostřednictvím zapojení všech lidských smyslů efektivně zapůsobit na návštěvníka vlaku, na jeho pohled na legální i nelegální drogy, závislosti a inspirovat jej k pozitivním životním volbám. Celkem měli žáci možnost projít šesti vagóny, kterými je provázel skutečný příběh drogově závislého mladíka. Žáci byli z protidrogového vlaku nadšeni a moc se jim připravený program líbil.

V druhé části žáci navštívili expozici Dějiny města Uherské Hradiště, která seznamuje s nejvýznamnějšími událostmi a dějinnými okamžiky z více než 750leté historie města. Součástí expozice je také unikátní virtuální prohlídka vzhledu barokního města.

Celé dopoledne jsme si s žáky moc užili!

Dnes učí Anička, Bětka a Vojta
Kapku šetřím celý rok
Setkání parlamentářů se starostou obce
Atletická olympiáda 1. stupně