16. 6. Zbyněk

Zítra: Adolf

Úvod > Kontakt > Aktuality > Beseda s Policií ČR

Beseda s Policií ČR

Dnes se žáci vybraných tříd naší školy zúčastnili besedy s Policií ČR. Přijela za nimi paní por. Bc. Milena Šabatová, která druhákům přiblížila práci policie a vysvětlila jim rozdíl mezi státní a městskou policii. Dále žákům připomněla, jak se chovat na silnici a v nebezpečných situacích.

Páťákům bylo připomenuto zejména bezpečné chování na internetu a hrozby, s jakými se mohou na sociálních sítích setkat. Také jim byla přiblížena problematika kyberšikany.

Program pro 2. stupeň byl zaměřen na závažné téma - drogy, alkohol, cigarety, trestní odpovědnost dětí a mladistvých, dále bezpečné chování na internetu a kyberšikana. Žákům byl objasněn pojem trestní odpovědnost a protiprávní jednání. Rovněž zjistili, jaký je rozdíl mezi přestupkem a trestným činem.

Moc děkujeme paní por. Bc. Šabatové za návštěvu.

Dnes učí Anička, Bětka a Vojta
Kapku šetřím celý rok
Setkání parlamentářů se starostou obce
Atletická olympiáda 1. stupně